10 вересня 2014 р.

Таллінн. Що можна побачити за один день

Таллінн просто неймовірний. Здається, що у цьому місті знову ті самі вузенькі вулички, замок та собори, які зарактерні для багатьох міст Європи. Але такої особливої середньовічної атмосфери ви не всюди зможете зустріти. Саме через це, Таллінн не те, що кращий за інший міста, а трошки інакший, особливий.

Отже, що можна побачити за один день...

Найкраще прогулянку почати через ворота Віру і рухатися в напрямку церкви Олевісте. Якщо є бажання та сили, то можна піднятися на оглядовий майданчик собору. Тоді ви побачите ось тку красу
Ратушна площа, найстаріша діюча аптека, якій вже шість століть та сама ратуша є досить цікавими і вартими уваги.

Будиночки на площі
Пасаж Катерини - один з найстаріших районів міста.


Собор Олександра Невського - церква була побудована за проектом відомого архітектора Михайла Преображенського на честь порятунку Імператора Олександра III під час залізничної аварії 1888 року. Освячення відбулося в 1900 році.
Три сестри (Pikk, 71) - три будиночка, які тісно приліпилися один до одного. Колись це були будинки купців, які виконували роль житла, офісу та складу. Сьогодні тут розміщений фешенебельний готель.


Слід зазначити, що Старий Таллінн поділяється на верхнє місто - Вишгород - аристократичне, з замком Томпеа, собором Олександра Невського, і нижнє місто - тут проживали ремісники, купці та звичайні люди. Обидві ці частина міста з'єднуються двома надзвичайно живописними вуличками: Pikk Jalg, що перекладається як "довга нога", та відповідно Luhike Jalg - "коротка нога".Домінікнський монастир - виконаний в готичному стилі і вважається найстарішим у місті.
Вежа "Товста Маргарита" - названа за свої вражаючі розміри, в ширину вона більша, ніж у висоту - 24 на 20 м відповідно. Товщина стін 5 м


Замок Тоомпеа - якщо вірити легенді, пагорби, на яких розташований замок існували не завжди. Вони були зведені з каміння Ліндою, дружиною Калева, на могилі чоловіка.


З пагорбів відкривається захоплюючий вид на місто. Всього тут чотири оглядових майданчика"Довгий Герман" - 46-метрова вежа XIV ст.


Кафедральний собор Діви Марії або Домський собор - один з найстаріших у місті. Він був освячений в 1240 р. Досить цікавими в соборі є безліч дворянських гербів, які розвішані на стінах.


Фортечні стіни довкола Старого міста

... ну, і улюблені вулички міста
0 коментарі:

Дописати коментар