29 жовтня 2013 р.

Частина 2. Подорож до Мілану. Вибір житла

Коли квитки на літак куплено, можна переходити до пошуку житла. Я бронювала готель на сайті booking.com Він є досить популярним та з великим вибором житла. Після стандартної реєстрації на сайті Ви матимете змогу в цьому переконатись.

Для прикладу пошукаємо 2-х місний номер у готелі, на чотири ночі, з 4 по 8 березня Не лякайтеся, коли на першій сторінці, що вгорі, побачите високі ціни. Необхідно посортувати їх по ціні, по-зростанню. Як бачите, тепер усе значно краще виглядаєВарто звернути увагу, що в цей список попадають готелі, які можуть знаходитись не в самому Мілані, а в передмісті. Тому уважно читаємо, що написано під назвою готелю і дивимось його розміщення на лінку "Показати карту".

Важливою складовою при виборі є оцінка готелю за відгуками. Я віддаю перевагу готелям, оцінка яких не нижча за 7 (максимальна оцінка 10). Чим нижча оцінка, тим більше негативних відгуків було залишено.

Біля назви готелю виводиться кількість зірок. Я віддаю перевагу готелям з 3-ма зірками і вище. В таких готелях можна очікувати на більш-менш пристойний сервіс. Але це тільки моя думка :) Не всі готелі мають зірки (наприклад хостели або квартири, що здаються в оренду).

Кожний номер в готелі можна роздивитись детальніше. Для прикладу, даний номер Твін обійдеться в 1845 грн (за умови, що оплата буде здійснена одразу, без попереднього бронювання). Також Ви маєте можливість додатково забронювати номер і здійснити оплату вже при виселенні з готелю. Ціна відповідно буде трошки більша - 1980 грн. Сніданок включено у вартість даного номеру. Якщо ця інформація не вказана, тоді він додатково оплачується.  


При виборі номеру варто звертати увагу на його площу. Наприклад площа в 12м^2 є досить маленькою для 2-х людей.

При завершенні бронювання чи оплати, Вам на поштову електронну скриньку прийде лист з підтвердженням і всією необхідню інформацією про обраний номер у готелі.

Декілька корисних зауважень:

- я віддаю перевагу бронюванню номера, а оплату здійснювати при виселенні з готелю. Це в більшості випадків (але не завжди) коштує трошки дорожче, ніж оплата номеру одразу. Але таким чином, у разі виникнення якихось непередбачених ситуацій (хвороба, відміна рейсу літака), я маю можливість відмінити бронювання без втрати коштів. Умови відміни бронювання у кожного готелю свої (описано детально при наведені на знак '?')

- при бронюванні номеру, готель може (і  в більшості випадків так і робить) заблокувати певну суму грошей (переважно це вартість 1 ночі) на Вашій картці, що Ви вказали. Переважно терміном на 1-2 тиждня. Таким чином готель перевіряє чи Ви справді маєте кошти для оплати. Протягом цього часу, доступу до цієї суми коштів у Вас не буде. Через 1-2 тиждня Ви знову зможете їх використовувати. Деколи бувають випадки, коли приходить лист від booking.com про те, що готель не може доступитись до Вашої картки або недостатньо коштів на картці. Для цього необхідно попередити банк, що буде здійснена операція з боку готелю.

- після здійснення бронювання я пишу окремого листа на електронну скриньку готелю, щоб перевірити чи вони справді отримали повідомлення від сайту booking.com про бронювання номеру в їхньому готелі. Були випадки, коли готель не відписував (в такому разі, я відміняла бронювання)

- необхідно попередити банк, що обслуговує Вашу картку, якщо Ви збираєтесь здійснювати нею оплату за готель за кордоном

- детально роздивитись готель можна не лише на сайті booking.com, але і на google.com. Для цього достатньо ввести його адресу в поле пошуку на закладці Карти. Це дасть Вам змогу розглянути розміщення готелю і його вигляд ззовні. Таким чином Ви зможете швидше його найти при прибутті, а також роздивитись чи є поблизу кафе, продуктові магазини і т.д.

- варто вибирати готелі, які знаходяться поблизу станцій метро (якщо вони є). Тоді Ви матимете змогу швидко добиратись в будь-який куточок міста

Які готелі не варто вибирати (на мою думку):
- низька оцінка
- 1-2 зірки
- мала кількість відгуків або багато негативних відгуків (переважно відгуки, що залишають люди відповідають дійсності)
- дуже дешева ціна готелю
- готелі у віддалених районах міста (в більшості випадків віддаленні райони міста не є безпечними, а також додатково платитимете за проїзд до центру міста)

Якщо у Вас виникли запитання, залишайте коментарі. Далі буде...

0 коментарі:

Дописати коментар